Ніколи! Зеленський заявив: ніяких ультиматумів РФ. Ми перемагаємо – відбиваємо атаки. Слава Україні!

Україна за жодних обставин не піде на компроміси з РФ, які можуть призвести до розпаду її державності.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю британському журналу The Economist. Пише korupciya.com

“Можливо, якісь компроміси, які не загрожуватимуть нашому фізичному виживанню, буде зроблено для порятунку життів тисяч людей. Що ж до компромісів, які можуть призвести до розпаду країни, тих, які пропонує, точніше, вимагає Путін у формі ультиматуму, ми ніколи не підемо на них. Ніколи”, – заявив Зеленський.

Він зазначив, що в діалозі з російським президентом доведеться шукати вирішення проблеми, що склалася.

“Ми маємо говорити. Річ не в одному питанні, одній відповіді. Це про рішення. Ми маємо говорити про конкретні речі, про конкретні місяці, можливо, щось про роки, можливо, щось вирішувати наразі, можливо, говорити, якщо ми не можемо знайти рішення і домовитися, не воювати через це… Це моя філософія… Річ не в повазі, не в любові або ще в чомусь. Річ не в почуттях. Це дуже конкретно. Є проблема, і треба в ній детально розібратися та вирішити”, – сказав глава держави.

Він також висловив тверду впевненість у тому, що Україна вже перемагає. “Поки що твердо маємо намір не піддаватися цим вимогам. Я думаю, що ми перемагаємо. Військова обстановка складна, але ми відбиваємо атаки”, – стверджує президент.

Окрім того, відповідаючи на запитання, чи можливий у принципі міцний мир після завершення війни з Путіним, Зеленський зазначив, що не впевнений у тому, чи знає відповідь на це запитання сам президент Росії.

“Я не знаю, чи знає взагалі Путін відповідь на це запитання. Я думаю, що багато факторів впливатимуть на його рішення. Стабільність у регіонах присутності Росії відіграватиме роль і впливатиме на його рішення. Запитання про те, як зміняться відносини між Росією та Україною в результаті того, що трапилося, велике. У мене немає на це відповіді. Це велика проблема, дуже велика проблема”, – резюмував він. 

Також, Президент України Володимир Зеленський вважає, що країни НАТО умовно діляться на пʼять таборів у питанні підтримки України. Один із них – ті, хто не проти довгої війни в Україні, адже це означатиме виснаження Росії.

Друга група держав Альянсу хоче швидкого припинення бойових дій, тому що російський ринок великий, а їхня економіка страждає. Вони хотіли б, щоб в Росії залишились певні ринки.

Третя ”визнає нацизм в Росії” в хоче, щоб Україна перемогла”. До них приєднуються невеликі ліберальні країни, які воліють, щоб ”війна закінчилась швидко будь-якою ціною, тому що вони думають, що люди понад усе”.

І остання група – ”сконфужені країни”, які хочуть миру зараз і всіма можливими методами, оскільки вони є ”офісами Російської Федерації в Європі”.

Німеччина, за словами Зеленського, намагається знайти баланс між Україною та РФ.

”У них давні відносини з Росією, і вони дивляться на ситуацію через призму економіки”, – вважає президент.

Він додав, що такі країни можуть допомогти, якщо на них чиниться тиск всередині, і вони можуть зупинитися, коли побачать, що того, що вони зробили, достатньо.

На питання, чому такі президенти, як Еммануель Макрон, не поставлять танки, щоб допомогти Україні перемогти, Зеленський сказав: “Вони бояться Росії. Ось і все”.

Схвально щодо підтримки України Зеленський висловився про США і Великобританію.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.